מה זה ERP PSA (אוטומציה של מתן שירותים מקצועיים)  על ענן?

מה זה ERP PSA (אוטומציה של מתן שירותים מקצועיים)  על ענן?

ארגונים המתמחים במתן שירותים  מקצועיים שונים מארגונים רבים אחרים, במיוחד כשמדובר בבחירת יישומי תוכנת ERP עבור העסק שלהם.

כאשר דנים בתוכנות שירותים מקצועיים, לעתים קרובות אתה שומע את זה המכונה אוטומציה שירותים מקצועיים (PSA), שירותי ניהול משאבים, ERP עבור שירותים מקצועיים, או ניהול פרוייקט פרויקטים (PPM). ל- PPM יש משמעות שונה במקצת מזו של האחרים, שכן היא מונעת לעיתים קרובות יותר כלפי קבוצות IT פנימיות או קבוצות פרויקט פנימיות, תוך התמקדות באבני הדרך בפרויקט הכולל.

שירותי אוטומציה מקצועית נעשים במיוחד עבור חברות אדריכלות והנדסה, חברות בנייה, רואי חשבון ורואי חשבון, חברות ייעוץ IT, חברות פרסום, מדיה, עורכי דין וכו 'אלה הם ארגונים מבוססי שירות ובסופו של דבר למכור את הזמן של אנשים. קטגוריה זו של תוכנה מועיל למחלקות בתוך חברות גדולות גם כן. לדוגמה, ל- NetSuite יש מחלקת שירותים מקצועית בארגון המפעילה את NetSuite, ויש להם שירותי אוטומציה מקצועיים כדי לעקוב אחר זמן, חיוב והוצאות עבור כל אחד מהפרויקטים שלהם. אם יש מחלקה בתוך ארגון גדול כי הוא מפעיל את הפרויקט שלהם באופן פנימי, תוכנה זו יכולה להיות מועילה בתחום זה.

אבולוציה של אוטומציה שירותים מקצועיים

אוטומציה  של שירותי מקצועיים  השתנה באופן אקספוננציאלי לאורך השנים. זה התחיל כמו ניהול משימות פשוט עם כלי כגון Microsoft Project, שבו נרשמו משימות ומי עומד לעשות כל משימה. ואז באה האבולוציה של פרויקטים בקנה מידה גדול כגון בנייה גדולים או חלל ופרויקטים ביטחוניים שבהם היה צורך כבד יותר לניהול הפרויקט כמו פרימוורה. ובכל זאת, יישומי תוכנה אלה לא התמקדו הפיננסים של ניהול פרויקטים עד כ 1999 כאשר פתח את האוויר באו לשוק. זה פתח את הדלת עבור תוכנה בתחום השירותים המקצועיים. עכשיו, התוכנה עוברת יישומים מבוססי ענן יותר. יש כל כך הרבה יישומים זמינים עבור שירותים מקצועיים, זה יכול להיות מאתגר לבחור את האדם הנכון עבור הארגון שלך.

שירותי אוטומציה מקצועיים מועיל במיוחד עבור ארגונים שירותים מקצועיים המספקים שירות ספציפי ללקוחות שלהם. ארגונים אלה משתמשים בדרך כלל בכלי לניהול פרויקטים, אך לעתים קרובות זקוקים לכלים כדי לעקוב אחר זמן, הוצאות, רווחיות, הכרה בהכנסות ועוד, ולכן יש צורך בכלי תוכנה ספציפי. בשבוע הבא, נמשיך את הדיון שלנו על אוטומציה שירותים מקצועיים עם היבטים בסיסיים של כל יישום PSA.

כיום לאור הפיזור הגיאוגרפי שבחלקו נובע מהרצון לספק את השירותים 24/7 ובחלקו נובע מתוך רצון להוזלת עלויות השירותים שניתנים חשוב מאוד הפיזור הגיאוגרפי שמתאפשר בעזרת פתרון ענן בשיטת SaaS  ועולה חשיבות אחידות הנתונים ושמירה על בסיס נתונים אחד מרכזי .Manavate  הינו כלי כזה ששווה לבחון אותו .

אנו ב winIT מתמחים במתן פתרונות ERP  בענן לאירגונים החל ב 2009 נשמח לעזור לכם ולקבוע איתכם פגישה 077-2024848

מערכות ERP מומלצות: נטסוויט, סנזיי, קומקס


מאמרים מומלצים

האם מערכת ERP מתאימה לעסק שלך?

העסק מתנהל בצורה חלקה כאשר מחלקות הייצור, השיווק, הנהלת החשבונות ומשאבי האנוש פועלות כל אחת

לאיזה עסק מתאימה מערכת CRM?

שוקלים להוסיף מערכת CRM לעסק? מערכות אלה מתאימות לכל עסק המעניק שירותים או מוכר מוצרים,

חשיבות מערכת CRM

מדי יום אתם מדברים עם לקוחות פוטנציאליים שחלקם הופכים ללקוחות משלמים. לאחר מכן, הם רוכשים

השאירו פרטים

תנו לנו לייצר לכם מערכת מנצחת