PSA (שירותים מקצועיים אוטומציה) או ERP PSA על ענן?

PSA (שירותים מקצועיים אוטומציה) או ERP PSA על ענן?

PSA (שירותים מקצועיים אוטומציה) התוכנה היא מונח הוקמה בארצות הברית להיות מוכר יותר בבריטניה ובאירופה שבו רמות האימוץ כיום נמוך בהרבה וכיום הולכת וחודרת חארגונים רבים בארץ.. אבל, אתה יכול לשאול, מה הם ההבדלים העיקריים בין מערכות ERP מסורתיות ומערכות PSA?

ובכן, מערכות ERP נכתבו באופן מסורתי עבור מחסנים וסוחרים עסקים, עם סוג שנכתב עבור ייצור המכונה MRP. יותר ויותר, ספקים משיקים פתרונות ERP עבור חברות שירותים מקצועיים, שבהם ניהול מלאי מוחלף על ידי ניהול המשאבים וגליונות זמנים לפונקציונליות החיוב וניהול הפרויקט הוא upefed. פונקציות אלה קיימים כלי PSA טוב, יותר טוב מהם גם לשלב שירות משולב השולחן, המאפשר זמן על כרטיסי להיות במעקב ומחויב ישירות.

אבל הבדלים אלה הם קטנים,מכלול גדול של תכונות  שעושה את המערכת או ERP או כלי PSA הוא חשבונאות. מערכות ERP תמיד יש משולב ספר חשבונות כללי  למעשה הם יכולים להיות מתוארים כמו מערכות חשבונאות עם הוסיף תהליכים עסקיים דוגמנות. מערכות ה- PSA מזינות מערכות ניהול חשבונות, והן בדרך כלל יותר על גליונות זמנים, ניהול פרויקטים, שירות, CRM וחיוב. מודל זה עבד היטב עבור השוק הראשוני של לשבור לתקן MSPs כי המודל העסקי אין צורך מורכבים המאזן חשבונאות, הם פשוטים חודשי P & L עסקים כך ממשק המסמך של ספר חשבונות עובד בצורה מושלמת.

אבל העולם משתנה וככלי PSA התפשט לתוך ISV (ספקי תוכנה עצמאיים) ושירותים עסקיים מקצועיים עושה עבודה מחיר קבוע, חשבונאות המאזן נכנס לשחק בצורה חומרית. אפילו את ההופעה של הסכמי תשלום מראש מורכבים בחלל MSP יש לטפל באמצעות המאזן כמו הכסף הוא הרוויח רק פעם אחת את העבודה ואת זה יכול להיות חודשים לאחר החיוב התרחש. עכשיו יש לך פער במודל כמו החשבונית לא ניתן לקחת P & L ישירות, זה חייב להיות מועבר על בסיס ההישג וכי תהליך זה אינו נתמך משני הצדדים של ממשק ה- PSA כדי לספר חשבונות ראשי בכלים מסורתיים PSA.

כדי לשמור את ההישג בעולם הזה, אנחנו חוזרים לגיליונות אלקטרוניים.

בManavate , עיצבנו מודל שיש לו את כללי החשבונאות שלו, המאפשרים לכלי ה- PSA לשלוט על חשבונות המתח שלך ללא התערבות או גיליונות אלקטרוניים ידניים. עד כה, אנחנו עדיין כלי PSA, רק אחד עם backend מעובה המטפל בהכנסות נדחות  ועלויות בתקופה תואמת תקופה. עם זאת, כאשר אנו מדלגים אל הפונקציונליות שלנו נגד מה שאתה צריך לעשות בספר החשבונות, מצאנו כי עשינו את רוב העבודה צריך לקרוא לעצמנו פתרון ה- ERP. בוודאי עבור עסקים קטנים, כי באמת לא כדאי  למתוח את ספר החשבונות שלהם מאוד במהלך השנה.

אנחנו נסגור את הפער הזה השנה, מה שמאפשר לנו לשווק PSA שניתן להשתמש בו ללא ספר חשבונות, כזה שיכיל את כל העלויות שלך ויספק חשבונית חודשית מרובת מטבעות של P & L ללא צורך בכלי אחר כדי ליישב ולתחזק. זה לא יחסוך לך הרבה כסף (אלה פשוט החשבונות הם זולים מאוד) אבל זה יחסוך הרבה זמן ולתת לך חודשי P & L מאזן גיליון עם ההקשר העסקי הקשר, הכל במקום אחד, תוך כדי תנועה, על שלך, מכשיר טלפון…

לא נעלה לאוויר עם  כלי ERP, אבל יהיה לנו PSA + שניתן להפעילו ללא צורך לשמור על מספרים במערכת חשבונאית.

מערכות ERP מומלצות: נטסוויט, סנזיי, קומקס


מאמרים מומלצים

האם מערכת ERP מתאימה לעסק שלך?

העסק מתנהל בצורה חלקה כאשר מחלקות הייצור, השיווק, הנהלת החשבונות ומשאבי האנוש פועלות כל אחת

לאיזה עסק מתאימה מערכת CRM?

שוקלים להוסיף מערכת CRM לעסק? מערכות אלה מתאימות לכל עסק המעניק שירותים או מוכר מוצרים,

חשיבות מערכת CRM

מדי יום אתם מדברים עם לקוחות פוטנציאליים שחלקם הופכים ללקוחות משלמים. לאחר מכן, הם רוכשים

השאירו פרטים

תנו לנו לייצר לכם מערכת מנצחת