היתרונות של נטסויט ERP/CRM בענן

היתרונות של נטסויט ERP/CRM בענן

התחייב למערכת מספר אחת בעולם של פתרון ניהול פיננסי

מערכת הנהלת החשבונות של נטסויט נמצאת בשימוש של עשרות אלפי עסקים בעולם לצרכי הנהלת החשבונות שלהם, כגון : סגירה פיננסית , ניהול הוצאות חזק , ניהול הכנסות יעיל ופשוט , מחהול הכנסות מבוקר , גישה מלאה בזמן אמת לנתונים קריטיים שקשורים לביצועיים הפיננסיים של החברה. בו בזמן מחוברת NetSuite לנתונים מודולים אחרים כתוכנה כגון : ניהול הזמנות , תוכנה לניהול מלאי CRM ופונקציונאליות מלאה של מסחר אלקטרוני.

שיקוף מלא של נתוני שרשרת האספקה שלך

קבל סט שלם של כלים לניהול מלאי , ייצור ומאפייני רכש אשר מאפשרים כדי לייצר מערכת קצה לקצה של שרשרת אספקה יעילה יותר מרכש למכירות. כמו כן קבל בזמן אמת מבט מלא בתובנות על מדדי רכש על ספקי מפתח , מלאי ומדדי רכש . תכונות בולטות נוספות של מודול זה הם : ביצוע פעולות עצמאיות בידי שותפים , ושיתוף פעולה משופר בין ספקים ללקוחות.

האצה וייעול תהליכים

תהליכי הקלדה של תעודות שונות בין שלבים שונים בתהליך העבודה מאיטים את תהליך המחשוב שעובר העסק הואיל והמערכת כוללת תהליכי עבודה מלאים משלב הרכש וההזמנות ועד קליטת חשבונית הספקים, האספקה  ,הפקת חשבוניות הלקוח ודרך קליטת החיובים אנו מייתרים המון טעויות הקלדה ובכך חוסכים גם את זמן ההקלדה וגם תיקונים של טעויות סופר שנותרות תוך כדי ההקלדה .

האצה וסטנדרטיזציה של תהליך האספקה ושמירה של שביעות רצון הלקוח

הצעות מחיר, הזמנות לקוח , תעודות משלוח , קבלות , חשבוניות כולן מטופלות במקום מרכזי אחד וכך נחסכות טעויות אספקה ועלויות של החזרת סחורות כתוצאה מטעיות בפריטים או בכמויות שלהם מודל זה יודע להתממשק לספקים לוגיסטיים כגון ( FEDX ו UPS ) על מנת לסייע בידך לשלוט בתהליכי האספקה כגון עלויות השילוח וכן והטיפול בהזמנות הלקוח.

ניהול מדויק של הכרה בהכנסות

לציית לתקני חשבונאות וליצור דוחות פיננסיים על ציר זמן בעזרת מודול זה. ההכרה בהכנסה של NetSuite מאפשרת לך לחשב וליצור דוחות כספיים מדויקים עבור עסקאות מכירה של מוצרים ושירותים, המתרחשים בנקודת זמן אחת או באבני דרך שונות.

תכנון פיננסי מסייע לך להשיג מטרות

מודול זה מסייע לך לשמור על עץ הכרטסות  של החברה, תוך מתן גמישות המתייחס לנוף העסקי המשתנה כדי להבטיח של חברה שלך נשארת רווחית. חלק מן היכולות כוללות: "מה אם" עם מודלים פיננסיים המצוידים בתכונות מסייעות בתקצוב וחיזוי, הערכת תרחישים פיננסיים שונים לקביעת יעדים שנתיים באופן מדויק יותר; וניתוח של פער בין התוצאות בפועל לבין תחזית כדי לנהל את הציפיות.

NetSuite יש בסיס תכנון פיננסי חסון. הוא מציע יכולות מסד נתונים ללא הגבלה המאפשרים לך לבצע בקלות חשבונאות הפרויקט מתקדם. באפשרותך לעבור אל מעבר לגיליונות אלקטרוניים ולבצע שאילתות מותאמות אישית, המבוססות על מערכת, על סמך קריטריונים כלשהם. דוחות מותאמים אישית ותבניות הניתנות להתאמה אישית מאפשרים לך גישה בזמן אמת לכל הנתונים במערכת. זה מאפשר לך ליצור בלתי מוגבל מה אם תרחישים להדגיש את NetSuite ERP של כוח כפתרון תכנון פיננסי חסון.

מקסם את יכולות העובדים שלך

מודול ניהול משאבי האנוש (HCM )  של NetSuite מאפשר לך למקסם את הפרודוקטיביות של אנשים המפתח שלך, תוך שמירה על העלות של ניהול אותם. כמו כן, המודול מתאים לצמיחת הארגון שלך על ידי מתן פתרונות חסכוניים וגמישים להגדלת כוח העבודה הגדל, המגוון או המפוזר.

הפק את המרב מתזרים ההכנסות שלך

מודול זה משלב את זרימת העבודה בין המשרד הקדמי והאחורי שלך עבור מודל הכנסות מבוסס מנוי. זה מאפשר לך להציג, מידע  עדכני של על לקוחות ואינטראקציות, אשר יסייע לך לשמור על הלקוחות טוב יותר ולהבטיח צמיחה עסקית מתמשכת.

קבל החלטות מושכלות יותר ומבוססות על נתוני זמן אמת

NetSuite ERP מגיע גם עם תכונות מובנות של בינה עסקית, ומקשר הנתונים הפיננסיים אילו אל ניהול הייצור עבור דיוק מקסימלי. תוכל להשתמש בו כדי להפוך נתונים מספריים לניתוח חזותי איכותי, ולפקח על בריאות העסק שלך בכל נקודת זמן. תוכל לשלוף מגוון דוחות ותובנות ניתנות לפעולה וליצור סיכומי נתונים מותאמים אישית.

גדל יד ביד עם הגידול הטבעי של העסק שלך

מה שהופך את ה- NetSuite ERP לאחד המערכות הרצויות ביותר מסוגו הוא מדרגיות, תוך התחשבות כי הוא פותח כדי לתמוך בצמיחה שלך, וכי הפונקציונליות שלו היא להגדרה מלאה להרחבה בעת הצורך. ניתן להוסיף ולהתאים אישית פונקציות בקלות, עד למנף מערכת ניהול עסקי מקצה לקצה שמבטלת את כל הצורך להשקיע בפתרונות של צד שלישי.

במחיר שווה לכל נפש גם אתה כעסק קטן יכול להרשות לעצמך

NetSuite ERP היא מערכת במחיר מוזל, כלומר כל לקוח מקבל מחיר המותאם בדיוק לצרכים שלהם. לפרטים נוספים, פנה לצוות המכירות. סיור חינם מוצר זמין גם, כך שתוכל לבדוק את התכונות לפני ביצוע רכישה.

 

לוחות מחוונים (דשבורדים – דוחות – KPIs ) מצוינים

לוחות המחוונים המובילים של NetSuite הם אינדיקציה ליסודיות ולגמישות. הוא מספק מספר רב של פריסות מסך הניתנים להתאמה אישית, אשר ניתן להגדיר עבור תפקידים בחברה . העובדים יכולים להתאים אישית את מרכזי השליטה שלהם, אם הדבר מותר על ידי מנהל המערכת.

לוחות המחוונים בזמן אמת עוזרים לך לנתח ולדווח על נתוני המערכת ולעקוב אחר מדדי ביצוע מרכזיים (KPI), כגון יתרות החשבון שלך ומספר החשבונות או החשבוניות שטרם נפרעו. בקיצור, הם מאפשרים לחברה להעריך ביצועים לעומת היעדים הארגוניים שלהם. לוחות המחוונים גם מסייעים בהתמודדות עם פרטים שגרתיים על ידי מתן תזכורות של מועדים, שיחות, פגישות וכו '.

פונקציונליות ERP רחבה בהרבה מהתוכנות המתחרות

פונקציונליות ה- ERP של NetSuite מתחילה במשימות פשוטות לניהול פיננסי, אך היא מתאימה לעבודות רבות יותר בהשוואה למתחריה. התצורה הבסיסית מציגה טופסי העסקה מפורטים ותבניות שיא, שאנשי הנהלת חשבונות יכולים לנצל עבור המשימות שלהם.

היתרון הוא שאתה יכול לשלם חשבונות, ליצור חשבוניות, ולשלוח הזמנות רכש. נוסף על כך, אתה יכול לספק משלוח מוצר מדויק ומדויק ללקוחות שלך כפי שאתה תהיה מודעת למספר יישומונים מצויד ובכך יכול לייעל את הליך המשלוח. אתה יכול גם לעקוב אחר הוצאות וזמן, לנהל מסמכים, להפיק דוחות, ולשמור רשומות מדויקות של ההתקשרויות שלך עם אנשי קשר. עבור שכר, אתה צריך להירשם עם שותף מטמיע – אתה יכול לבחור בנו winIT.

ביצוע משימות מתקדמות

NetSuite ERP הולך הרבה מעבר הנהלת חשבונות בסיסיים. בנוסף ליכולת של ריבוי מטבעות, היא יכולה לעמוד בתקני חשבונאות בינלאומיים רבים. בנוסף, הוא יכול לנהל את כל מחזור החיים של הנכס הקבוע. זה לא רק עוזר לך לעקוב אחר הכנסות והוצאות, אלא גם מקדמת ניהול מתקדם הכנסות הכרה. עם תוכנה זו, אתה יכול ללכת מעבר המלאי מעקב רק כפי מאמץ מטפל בשרשרת האספקה כולה. לבסוף, אתה יכול להפוך שגרתיות, כללים מבוססי זרימות עבודה, היכן שניתן, כדי לשפר את היעילות ואת הפרודוקטיביות.

נטסויט היא ה ERP/CRM האחרון שתצטרך לבחור בו.

מערכות ERP מומלצות: סנזיי, קומקס


מאמרים מומלצים

האם מערכת ERP מתאימה לעסק שלך?

העסק מתנהל בצורה חלקה כאשר מחלקות הייצור, השיווק, הנהלת החשבונות ומשאבי האנוש פועלות כל אחת

לאיזה עסק מתאימה מערכת CRM?

שוקלים להוסיף מערכת CRM לעסק? מערכות אלה מתאימות לכל עסק המעניק שירותים או מוכר מוצרים,

חשיבות מערכת CRM

מדי יום אתם מדברים עם לקוחות פוטנציאליים שחלקם הופכים ללקוחות משלמים. לאחר מכן, הם רוכשים

השאירו פרטים

תנו לנו לייצר לכם מערכת מנצחת