CPM (ניהול ביצועים עסקיים) והענן SaaS סיפור אהבה?

CPM (ניהול ביצועים עסקיים) והענן SaaS סיפור אהבה?

לאחרונה, אכלתי צהריים  עם כמה חברים, כולל אדם שלא פגשתי לפני. במהלך הארוחה , דיברנו על הפעילות העסקית שלנו. האיש החדש אמר לי שהוא הבעלים של שתי חברות תוכנה. אחד העסקים מספק ללקוחות "קלאוד" (ענן)  מבוסס "תוכנה כשירות" (SaaS) "App". שאלתי אותו איך הלקוחות שלו אוהב את זה. התשובה היתה מובנת מאוד:

  • קונים פוטנציאליים לעיתים קרובות לא צריכים ליצור קשר איתו או עם המשרד שלו, הם פשוט נרשמים מתחילים להשתמש בו (רכישת תוכנה פשוטה, אין התקנה, אין מחשב לרכוש, להגדיר, לנהל ולתחזק)
  • הצורך מופחת באופן דרמטי של מעורבות IT ביישום, הוא מונע לחלוטין המשתמש
  • עלות נמוכה יותר של זמינות ותחזוקה בגלל כל הפריטים המפורטים לעיל 1)

ממשק ידידותי למשתמש ומוכר של דפדפן האינטרנט <וגישה ממכשירים ניידים

  • הדרכה זמינה באינטרנט, לעתים רחוקות מישהו מתקשר. אין צורך לאף אחד לנסוע ואת המשתמשים יכולים לקבל את האימון ברגע שהם צריכים את זה.
  • לקוחות אלה שרוצים יותר משתמשים ויש להם נתונים נוספים פשוט משלמים יותר. אין צורך לעבור את הרכישה כדי לקנות יותר רישיונות, אין עוד מחשבים לקנות … ראה 1)
  • אבטחת מידע בעל ערך

עדכונים ועדכונים חדשים זמינים מיידית לכל המשתמשים ולכל הלקוחות בו-זמנית

אם כך מה הקשר של זה  עם תוכנה לניהול ביצועי החברה (CPM)?

CPM מתפתח כמנהג מרכזי של ערך תאגידי באמצעות אוטומציה של פעילויות עתירות אנשים בעבר, כגון סגירה פיננסית, תקצוב, ניהול מזומנים, דיווחי ניהול המתחרים בנתונים לא-פיננסיים המובילים לתכנון וניתוח משולבים. כל זה מוביל ליצירת בזמן אמת "גרסה אחת של האמת" עבור כל אחד הן בתוך הארגון ומחוץ לו שיש להם מידע הצרכים.

היתרונות של פתרונות SaaS מבוססי ענן המבוססים על ענן SaaS מתבררים כאשר אתה חושב על היתרונות 1) – 8) המפורטים לעיל. אבטחה היא להוכיח להיות טוב יותר בענן מאשר על מתקנים בבית, מה שהופך את סמנכ"ל הכספים של הרבה יותר מעוניין מאשר אי פעם בעבר. כמובן שעושים זאת בעלות כוללת נמוכה יותר מגדילה את העניין.

יעילות פיננסית גדולה היא  פונקציה אשר מושגת באמצעות כלי באינטרנט ובעזרת אוטומציה של דוחות פיננסיים וניהול חודשיים והפצה שלהם עם לוחות המחוונים זמין על פלטפורמות ניידים. כך מקבלי ההחלטות מקבלים מידע על מידע קפדני על ניהול הביצועים מוקדם יותר ועם אמינות גדולה יותר ומבחינת בדיעבד יותר מבעבר.

כמו כן, מקבלי ההחלטות זקוקים ויכולים לקבל גישה דרך הענן לתובנה מיידית לגבי שונות תפעולית קריטית. זה הופך להיות ערך פוטנציאלי עצום בעולם של היום של שינוי מתמיד, תנודתיות וסיכון, הפצה רציפה של KPI תפעוליים ופיננסיים בזמן אמת (הזמנות לפי שעה, הכנסות לפי לקוחות, אזור, שירות או כמויות מוצרים יחד עם נתונים איכותיים) על ידי הבטחת שהם יכולים להעריך שינויים ולנסח תגובות חלופיות ולעשות את האפשרויות הטובות ביותר.

מדרגיות  (יכולת השדרוג לפי צורך)  היא יתרון משמעותי עבור משתמשי CPM, שכן היא מספקת עבור משתמשים מרובים לבנות מודלים סימולציה של שנים רבות, גרסאות שונות של תוכניות, תקציבים, תחזיות ומה אם ניתוח. מעניין יותר, עם היכולת לגלגל נתונים מסיבית נתונים כגון הכנסות ועלות מפורטת ורווחיות על ידי המוצר, הלקוח, ערוץ מפיץ ואז לבצע ניתוחי רגישות רבים על ידי שינוי ההנחות כגון הנחות מחיר הלקוח / נפח ותנודות מחיר הסחורות. עם כוח כזה בידי אנליסטים פיננסיים, מקבלי ההחלטות יש גישה ראיית הנולד על התוצאות הפוטנציאליות לבחירות יחסית למגוון של חלופות שונות.

הזדמנות עבור צוות הפונקציות החשב, צוות ניתוח  תכנון פיננסי, בקרים של  סמנכ"ל הכספים של להיות קונים קריטיים של ידע משולב כדי להודיע ​​החלטות לנהוג ערך הארגון הוא גדל באופן מאסיבי עם השימוש של   CPMואף יותר כאשר הוא שוכנו ענן .

תוכנות נוספות שיכולות לעניין אותך: תוכנה לניהול מלאי, קומקס, תוכנת שכר בענן


מאמרים מומלצים

האם מערכת ERP מתאימה לעסק שלך?

העסק מתנהל בצורה חלקה כאשר מחלקות הייצור, השיווק, הנהלת החשבונות ומשאבי האנוש פועלות כל אחת

לאיזה עסק מתאימה מערכת CRM?

שוקלים להוסיף מערכת CRM לעסק? מערכות אלה מתאימות לכל עסק המעניק שירותים או מוכר מוצרים,

חשיבות מערכת CRM

מדי יום אתם מדברים עם לקוחות פוטנציאליים שחלקם הופכים ללקוחות משלמים. לאחר מכן, הם רוכשים

השאירו פרטים

תנו לנו לייצר לכם מערכת מנצחת