קומקס לעסקים – תוכנת ERP בענן לעסקים קטנים ובינוניים מתחום ה Retail וה wholesale

קומקס לעסקים  – תוכנת ERP  בענן לעסקים קטנים ובינוניים מתחום ה Retail  וה wholesale

בואו נאמר שאתם עסק ישראלי בתחום הקמעונאות ו/או הסיטונאות והכניסה של חברת אמזון לשוק הישראלי מזעזעת גם אתכם ולא מעט . אתם כבר מתנהלים זמן רב כעסק עם סניפים יבוא מחול (בעיקר סין) , אתם זקוקים לניהול מרלו"ג קטן , ( רצוי עם מיקומים ומסופונים ) , והעיקר אתם זקוקים לקופות שניתן בקלות רבה לנהל להם מבצעים ,ולאחר מכן לבצע דוחות על הביצועים העסקיים של המבצעים שביצעתם , וכל זה בזמן אמת .

כל זה ועוד אפשרי בעזרת תוכנת קומקס תוכנת ענן בשיטת SaaS  ( Software as a service ) , ללא צורך נוסף בשרתים מרכזיים , תקשורת פנימית , ביצוע גיבויים ועדכוני גירסאות שכל אחד מהם בתורו יכול להביא להשבתת המערכת כתוצאה מתקלה או תחזוקה יזומה .

תוכנת קומקס תומכת בתהליכי סיטנאות קימעונאות חוצי ארגון ושלב הקופות וניהול לקוחות ( CRM ) – כולל הפיכת לידים ללקוחות וניהול מועדון לקוחות דרך תהליכי יבוא ורכש וביצוע העמסות עלויות הייבוא דרך ניהול המלאי בעזרת מסופונים וטאבלטים ומחסן שמנהל מיקומים וכלה בתהליכי מכירה ללקוחות מוסדיים וללקוחות קופה דרך קופות תוך כדי ניהול מבצעים מורכבים במתוך תוכנת המשרד האחורי .

לקומקס חבילת ממשקים ( API ) שמתחברת למגוון אתרי סחר ומסחר קיימים כגון קונים בו אבל ניתן באותה קלות להתחבר לכל אתר ו/או תשתית סחר שניבנת בצורה עצמאית כגון wordpress  או Magneto 2.0 וכו' וזאת תוך כדי הורדה דרסטית של עלויות

לחברת winIT  ניסיון רב ומעמיק בתוכנת קומקס בעזרתה הותרנו עשרות לקוחות מרוצים בתחום Retail  וה wholesale .

אנחנו מתמקדים בייעול ושיקוף תהליכי העבודה הנכונים ביותר והיעילים ביותר לאירגונים בעזרת תוכנת קומקס .

במידה ואתם כבר נמצאים בתוכנת קומקס ורוצים למחשב תהליכי עבודה נוספים כגון מועדון לקוחות או ייעול מחלקת החשבונות או שאתם שוקלים בחירת מערכת ERP/CRM  נשמח ללוות אתכם בתהליך זה ולסייע לכם לבחור בפתרון הטוב והיעיל ביותר השילוב בין קומקס לחברת winIT הוא השילוב המנצח עבורכם כי אנחנו שמים את הלקוח והתהליכים שלו במרכז.

צרו קשר עכשיו  077-2024848

 


מאמרים מומלצים

הדפסת צ'קים מהתוכנה שלכם

נעשה קצת סדר בתקנות החדשות של בנק ישראל לגבי צ'קים, אשר יכנסו לתוקפם ב 1.7.19.

קומקס לעסקים – תוכנת ERP בענן לעסקים קטנים ובינוניים מתחום ה Retail וה wholesale

בואו נאמר שאתם עסק ישראלי בתחום הקמעונאות ו/או הסיטונאות והכניסה של חברת אמזון לשוק הישראלי

מה זה ERP PSA

מה זה ERP PSA (אוטומציה של מתן שירותים מקצועיים)  על ענן? ארגונים המתמחים במתן שירותים