היתרונות והחסרונות של המעבר למערכות טכנולוגיית המידע המבוססות על Cloud בשיטת SaaS

היתרונות והחסרונות של המעבר למערכות טכנולוגיית המידע המבוססות על Cloud  בשיטת SaaS

למה צריך SMB לשקול לחבק טכנולוגיות ענן ?

לפני נצלול  אל המאמר בואו הראשון לקבוע את הגבולות של מערכת ה- IT שאנחנו מוכנים לכסות: מערכת חשבונאות, ERP, CRM  מיילים ERP PSA  , BPM  , CPM ואפילו מערכות שכר כן אתה קורא נכון מערכות שכר.

עכשיו תן לנו לדבר על המילת הבאז מחשוב ענן : שם זה מכיל בתוכו מספר שירותים קרובים אך שונים לחלוטין:

"ענן" קשורה כעת כל היבט של עולם ה- IT, שרתים, אחסון, גיבוי, יישומים הכל צף לעבר העננים כולל המונח של המכשפה ענן הפרט במונחים לא שיווק פירושו אחסון על המחשב של מישהו אחר באמצעות מערכות מיקור חוץ כוח אדם.

במאמר  זה אנו נרצה להתמקד מודול SaaS (תוכנה כשירות) וזה אומר שאנחנו צריכים לשלם עבור כל התוכנות שהזכרנו לעיל, אבל שירותים ללא צורך ברישוי ובתשלומים מתקדמים אלא תשלום חודשי עבור השימוש כמו בתוכנת גוגל לך על השימוש של שטח אחסון לדקה!

יתרונות

התמקדות בפונקציונליות של מוצר התוכנה

עד לאחרונה פרויקטים המחשוב שבו לחלק לשלושה חלקים גם כאשר נעשה על ידי כוח אדם למיקור חוץ זה עדיין נדרש אנשים אלה: אנשי מערכת, מיישמים ומפתחים כל הובילו ו מתואמת על ידי מנהל הפרויקט באמצעות SaaS אנחנו לא צריכים את המערכת החבר 'ה כל מפתחי יותר ואנחנו מסתמכים על יכולות הספקים ואנחנו מתמקדים והצרכים התפקודיים של הארגון.

גמישות המעבר מתוכנה אחת לאחרת

בימים אלה, בדיוק כמו לנוע מן אחד הסלולר ו / או ספק האינטרנט אנו יכולים להעביר

בצורה פשוטה יחסית מתוכנה אחת לאחרת כתוצאה מאי שביעות רצון של רמת מרכז השירותים או תאימות המוצר לצרכים הארגוניים שלך כל מוצר התוכנה הארגונית היום יכול בקלות לספוג לייצר קבצי אקסל עם מבנה ידוע כל כך המעבר ממוצר אחד SaaS אחר הוא פשוט יותר לפני וכל מה שאנחנו צריכים לעשות הוא לרכוש את המוצר רישוי חודשי.

אבטחת מידע סייבר הגנה

זה להפסיק לדכא למצוא את הקטע הזה בחלק היתרונות עם זאת בואו נעצור לרגע לחשוב כשאני בונה ושמירה על קיר אש לבדי אני צריך להוציא כסף על עצמי בנושא האבטחה כאשר כמה לקוחות לחלוק את האירוח על מוצר SaaS מאשר המשאב המשולב על ביטחון הקיברנטי יכול להיות גדול יותר, ולכן הם הרבה יותר מאשר קיר אש אחד.

בואו להישאר על הנושא עוד קצת עכשיו ימים הכסף הפרטי שלך ניתן למשוך באמצעות כרטיס אשראי אשר להגן על ידי שני שדות על 4 ספרות (שני השדות האחרים משמשים זיהוי הבנק זיהוי כרטיס אשראי). בעת שימוש במוצר SaaS אנו מזוהים על ידי שלושה שדות לפחות הראשון עבור מזהה הארגון שלך את המשתמש והסיסמה (20 תווים כל אחד)

 

פיזור גיאוגרפי

שימוש במוצרי SaaS מאפשר הפצה גיאוגרפית גם אם הארגון מתפשט בין מדינות / יבשות, אלא גם כאשר חלק מהעובדים שלך מעדיפים לעבוד מהבית או מאמהות עובדות, כי אתה כמו המעסיק רוצה אותם לתפוס את העבודה בערב.

אף פעם לא פחות חיסכון משמעותי כסף ניתן להשיג אם במקום שכירת מקום משרדים luxuriate בתל אביב אתה יכול לעשות מיקור חוץ חשבונאות מהבית לשכור חדר יקר לחודש מסיבה זו והרחבת על ידי כי שלך לתקן את ההוצאות.

האינטרנט של דברים – IoT ( RFID)

עוד מילה נפוצה באז הוא האינטרנט של דברים – IoT כאשר מוצר ה- IT שבו אתה משתמש כבר בענן (אינטרנט) ומאפשר לך שלט רחוק של דפדפן

זה גם מאפשר לך גישה מרחוק cellophanes והתקנים ניידים אחרים כגון טבליות כוח השיווק שלך ואיפה צינור אישי ואפילו לאתר המכירות שלך (כולל הזמנות מלקוחות שלך תשלומים)

הכל נגיש ו "שיחות" זה לזה דרך האינטרנט ללא כל תשתית נדרשת נוספת עבור Wi-Fi והתקנים הניידים שלך כרטיס ה- SIM פשוט יעשה את העבודה עם עסקה טובה מספיק גלישה החבילה.

 זמינות

אחרון אך לא פחות חשוב, מוצר ה- IT שבו אתה משתמש או תוכנית חשבונאית או ERP, CRM או אפילו ארגונית דואר אלקטרוני הם כולם עובדים וזמין עבורך 24/7. ואתה לא צריך שום גיבויים ו RDP (משאבים אסון תכנון) נגזרת של CRO שלך (מנהל סיכונים ראשי).

חסרונות

התשתית כבר קיימת

יש כמובן במקרה של תשתית קיימת כבר ואז הענן לא יהיה הפתרון הטוב ביותר לאחר להשקיע את הכסף שלך בבניית מרכז המחשב ברשת פיזית – אבל אתה צריך לקחת סיבות לא להרוויח כסף טוב לאחר החלטה רעה.

  מידע עסקי רגיש

ארגון עם תאריך רגיש כגון מפעלים גרעיניים או בנקים  או ארגון רפואי עם חסיון תיקי חולים וזה נשמע בלתי הגיוני שארגון כגון בנק יעביר את נתוני חשבונות הלקוחות שלו ואת מעמדם כדי להעביר את הנתונים שלו לתוך ענן לא אכפת זה אבטחה.

ללא קשר לכתב הנ"ל שמנו לב כי ארגון גדול כגון בנקים (כן כן, בנקים) יש מגמה מחוץ לבחון את המעבר לסביבת הענן של פלטפורמות הפיתוח וההכשרה ואף החילה על רשויות השלטון.

סיכום

ענן יכול לספק פתרון מצוין, אבל לא לכל האתגרים, יש לנו מכוסה במאמר זה מספר לקוחות פוטנציאליים קבוצות וכל אחד מהם עשוי לשקול לעבור לסביבת ענן פתרונות SaaS

יש לנו ממוקדים בלקוחות פוטנציאליים מ SMB (עסקים בינוניים קטנים) כולל סטארט-אפים כי רוצה להתמקד בעסקי הליבה שלהם ולא לפתח שלהם חשבונאות, ERP, CRM ואפילו דואר ארגוני (פופולרי מאוד), וארגונים כאלה היו כמו להתרכז בפיתוח העסקי שלהם ולא להתמודד עם תשתיות ה- IT שלהם בפרויקט המכשפה בעיקר על הוצאות תקורה שלהם.

המאפיינים העיקריים אשר יטו את המאזניים לטובת בחירה של פתרון ענן הם לפשט את השימוש ואת להגמיש את טווח הזמן של זה. בענן אתה בתור לקוח יכול להקים שרתים או שכירת מוצר SaaS בתוך זמן קצר וללא הגבלה אמיתית, כך שלקוח אחד יכול להקים 100 שרתים תוך פחות משעה, וכולם יהיו זהים למעט כתובת ה- IP שלהם וכל קלות ונוחות תוך שימוש בממשק CLI של הדפדפן או REST. באותה שיטה אתה יכול לפתוח SaaS ERP עבור 100 ארגון שונים עם LN שונים.

תוכנות נוספות שיכולות לעניין אותך: NetSuite, SENZEY, ,תוכנת הנהלת חשבונות, תוכנה לניהול מלאי


מאמרים מומלצים

האם מערכת ERP מתאימה לעסק שלך?

העסק מתנהל בצורה חלקה כאשר מחלקות הייצור, השיווק, הנהלת החשבונות ומשאבי האנוש פועלות כל אחת

לאיזה עסק מתאימה מערכת CRM?

שוקלים להוסיף מערכת CRM לעסק? מערכות אלה מתאימות לכל עסק המעניק שירותים או מוכר מוצרים,

חשיבות מערכת CRM

מדי יום אתם מדברים עם לקוחות פוטנציאליים שחלקם הופכים ללקוחות משלמים. לאחר מכן, הם רוכשים

השאירו פרטים

תנו לנו לייצר לכם מערכת מנצחת