מערכת מידע בענן – כל המידע אודות גיבוי ענן לעסקים

מערכת מידע בענן – כל המידע אודות גיבוי ענן לעסקים

עולם העסקים הדיגיטלי והטכנולוגי בו אנו חיים ומנהלים את עסקינו, מחייב אותנו לפעול לגיבוי שוטף ויומיומי של כל סוגי המסמכים והפעולות השונות אותן אנו מקיימים באמצעות מערכות מידע בענן כאלו ואחרות המוחזקות בבית העסק. אפשרויות גיבוי אלו מיושמות בין היתר באמצעות מערכת מידע בענן המאפשרת לכם לנתב ולגבות את כל המידע הרצוי לכם בשרתי ענן המספקים מענה מקצועי וראוי לצרכי גיבוי בענן לעסקים.

מהו שרת ענן?

שרת ענן הוא למעשה אמצעי אחסון בענן המיועד לצרכי אחסון קבצים מכל סוג ובכל סדר גודל על גבי שרת מרוחק. פתרון אחסון זה מכונה CLOUD STORGE והוא מותאם באופן פרטני לכל צרכי הגיבוי הנדרשים על ידי לקוחות הקצה ואין זה משנה אם מדובר בצרכיו של גולש פרטי, חברות וגופים מסחריים או ארגונים ממשלתיים המעוניינים לשמור את הקבצים שלהם מפני סיכונים שונים ולגבות אותם בצורה בטוחה המוגנת באמצעי אבטחת מידע שונים בהתאם לצורך. גיבוי בענן מותאם למערכות מידע שונות הפועלות במערכות המחשוב של חברות, עסקים וארגונים, לרבות, מערכות CRM ומערכות נוספות.

מערכות CRM לניהול לקוחות בפלטפורמת ענן

כיום, תוכלו למצוא היצע הולך וגדל של מערכות CRM או ERP לניהול שוטף של לקוחות המוצעות לכם באמצעות טכנולוגיית WEB המבוססת בעיקרה על פלטפורמת ענן. מערכות אלו, בניגוד למערכות התכונה מהדור הקודם, מאפשרות לכם למעשה לגבות באופן מיידי ואוטומטי את כל הפעולות המתקיימות בתוך המערכת בזמן אמת וכל זאת תוך הגדרת צרכי האבטחה וההצפנה הנחוצים לכם. מערכות CRM הפועלות בשיטה זו למעשה מרכזות לתוכן את כל מידע הנתונים המצוי בהן והן פועלות לצרכי הגיבוי באופן אוטומטי מבלי שתדרשו לבצע כל פעולה או להורות למערכת לעשות כן.

יחד עם זאת, תכנון מערכות תקשורת המבוססות על פלטפורמת ענן, מחייבות אתכם לבחור את החברה הנכונה לצורך תפעול המערכות ורכישת שטח האחסון בענן הנחוצים לכם וזאת בהתאם לצרכי הגיבוי, גודל האחסון, סיווג המידע המגובה וכדומה.


מאמרים מומלצים

הדפסת צ'קים מהתוכנה שלכם

נעשה קצת סדר בתקנות החדשות של בנק ישראל לגבי צ'קים, אשר יכנסו לתוקפם ב 1.7.19.

קומקס לעסקים – תוכנת ERP בענן לעסקים קטנים ובינוניים מתחום ה Retail וה wholesale

בואו נאמר שאתם עסק ישראלי בתחום הקמעונאות ו/או הסיטונאות והכניסה של חברת אמזון לשוק הישראלי

מה זה ERP PSA

מה זה ERP PSA (אוטומציה של מתן שירותים מקצועיים)  על ענן? ארגונים המתמחים במתן שירותים