יצרני פתרונות

סנזיי

 ניהול כל העסק במקום אחד ! סנזיי מתאימה לסוגי עסקים רבים ובניהם עוסקים מורשים, פטורים, חברות, עמותות. תוכלו למצוא בסנזיי גם תוכנות לאדריכלים, קבלנים, מנהלי פרויקטים, בתי תוכנה, סטודיו לגרפיקה, מקדמי אתרים, חוגים, סדנאות, קורסים, גני ילדים, בתי דפוס ועוד. בסנזיי תוכלו לקבל את כל הפתרונות שחיפשתם לעסק שלכם במקום אחד. אין צורך יותר לרוץ ממערכת למערכת ולהעביר מידע ממקום למקום. בין הפתרונות תמצאו: CRM – ניהול לקוחות מקיף,הפקת מסמכים דיגיטלים – יצירת מסמכים ואפשרות לשלוחם באימייל חתומים דיגיטלית ומוכרים לצורכי מס. ועכשיו תמצאו גם קופה רושמת לפעולות מהירות. סליקות כרטיסי אשראי – כולל שמירת כרטיסי אשראי , הוראות קבע – הפקת מסמכים באופן אוטומטי ושליחתם באופן אוטומטי ללקוחות. , ניהול מלאי, אפליקציה,חיבור חשבוניות, סליקה ומלאי לאתרי מכירות,דפי נחיתה,שעון נוכחות,דוחות.


NETSUITE

מערכת NetSuite תומכת בפעילות תפעולית/פיננסית (ERP), אינטגרטיבית למערכי ניהול הלקוחות –CRM ופעילות סחר אלקטרוני ב"ענן". למעלה מ-10,000 ארגונים בכ-100 מדינות בחרו ב-NetSuite.לניהול עסקים, קבלת מידע בזמן אמת ועוד. היא מספקת שירותים רבים כגון :תכנון משאבים ארגוניים – NetSuite ERP, ניהול קשרי לקוחות NetSuite CRM,מסחר אלקטרוני – SUITECommerceNETHCM) – NetSuite SuitePeople) תוכנה לניהול הון אנושי .NetSuite OneWorld מציעה את השירותים לעיל ועוד יכולות נוספות. מיועד עבור חברות רב-לאומיות אשר מנהלות מספר רב של חברות בת, מטבעות שונים, תקנים חשבונאיים ודרישות מס שונות.


חדש! מערכת פריורטי שכר – בענן של WinIT

פריורטי שכר – חברת winIT מספקת פתרונות שכר בענן גם כמוצר וגם כלשכת שירות והכנת שכר בענן 

תמיכה בהסכמי העסקה לקבוצות עובדים שונות ובהסכם שכר פרטני. לעובד רכיבי שכר – גמישות מירבית בהגדרה של רכיבי שכר (חופשה, פיצויים, גמל, מגוון סוגי שעות נוספות וכו') ובשקלול כל רכיב בחישוב השכר,ממשק אינטגרטיבי עם מערכות קיימות לדיווח נוכחות, תמיכה בקטגוריות שונות של     שעות עבודה (רגילות, נוספות בתשלום רגיל, נוספות בתשלום נוסף, משמרות לילה, שבתות ועוד)חישובי שכר חודשיים, כולל   תשלומי מיסים ותמיכה בתשלומים רטרואקטיביים,הגדרה מובנית של חוקי שכר בישראל (לדוגמא: שכר מינימום, מס הכנסה,   ביטוח לאומי, שכר מקסימלי להפרשה לגמל ועוד),הכנת תלושי שכר והפקתם,חישובים והפרשות לקופות גמל וביטוחי   מנהלים,סימולטור שכר לניתוח שינויים אפשריים במשכורות עובדים, כולל השוואה למשכורות אמת,תמיכה בתשלום רכיבים על   בסיס יומי (תשלום על סמך דיווח נוכחות יומי בפועל),תמיכה בהקצאת תשלומים וניכויים אוטומטית לעובד, כולל הגדרת תפוגת   תוקף עתידית ללא צורך  בתזכורת,ממשק אינטגרטיבי לפקודת משכורת בתוכנת הנהלת חשבונות ותכנוני תקציב,אבטחת   מידע: אחסון המידע בשרת מאובטח, חסין מפני התקפות; לוג לתיעוד השינויים בטבלאות המערכת למעקב מדוקדק,ממשק אינטרנטי שמאפשר לכל עובד להפיק   לעצמו עותקים של תלושי שכר, טופס 106 ודו"חות נוספים,קליטה מקוונת של דיווחי העובד, כגון טופס 101.  


       SAP ISRAEL 

SAPLogo_thumb                        שותפי SPECIAL EXPERTS


חברת – ADAPTIVE PLANNING

APLogo               בניית תקציב חברה מול ה ERP של החברה ב Cloud comouting בשיטת SaaS משחרר מהתלות ב Excel

 


חברת EXCEL4APPS

excel4apps2

 Excel4Apps היא ספקית של תוכנת תחקור ואחזור מידע (כלי BI ) הטובה ביותר בתחומהעובדה זו  מתבססת על אלפי משתמשים של ERP SAP &Oracle שבעי רצון. המצטיין מבן        מוצרי החברה הינו  GLWand (שרביט GL) , המאפשר למקצועני הפיננסים של הארגון לחסוך זמן על ידי אספקת מידע מדויק  ובטוח בסביבת Excel המוכרת והידידותית .החברה משרתת  מגוון רחב של תעשיות כולל שירותים ופיננסים  , חינוך, שירותים ציבוריים , ביטוח , האירוח , ייצור והנדסה.כל המוצרים זמינים להורדה מידית לניסיון ל30  יום ללא תשלום , התקנה בתוך  דקות עם מחסן הנתונים וללא כל תוכנה נוספת , התקנה או הגדרת תצורה  של דרישות האבטחה (נלקחים מה ERP).לחברת Excel4Apps משרדים בארה"ב , בריטניה , אוסטרליה,  איחוד האמירויות הערביות, דרום אפריקה וישראל ללקוחות המאפשרים שירותים בכל האזורים.אנו גאים  מאוד על השבחים ופרסים כי GLWand קיבל ברחבי העולם כמו גם אימוץ מהיר כמו  שילוב בין אורקל או SAP backend ומיקרוסופט כממשק משתמש מול בסיס הנתונים .אנו בטוחים כי GL שרביט הוא הטוב  ביותר בין תוכנות הדיווח BI מסוגו, בעולם.הצוות בבית  Excel4apps הינו בעל הינע גבוה מאוד ומוכשר של  עשיית GL שרביט אפילו טוב יותר והרחבת השימוש בו בתוך הארגון באמצעות שיפורים משלימים מוצרים  מבוססי Excel כמו תקציב  שרביט ודוחות שרביט